FC Valaliky vs. FITBOX Centrum - FITBOX® CENTRUM

FC Valaliky vs. FITBOX Centrum

VS

Na začiatok pár slov o futbalovom klube FC Valaliky, ktorého klubové farby sú zeleno-biele. Futbalový klub z obce Valaliky dostal oficiálny názov FC Valaliky v roku 1992. História hovorí, že najvyššiu súťaž, v ktorej klub pôsobil bola Regionálna liga, ktorá bola v tých časoch na úrovni terajšej 3. ligy. Najatraktívnejší súper v histórií zeleno-bielych bol klub FC Košice v stretnutí Slovenského pohára. V súčastnosti sú vo Valalikoch tri vekové kategórie a to sú žiaci, dorast a muži. Všetky tri kategórie hrávajú 1. triedu oblastného futbalového zväzu, čo je u mužov 6. liga, v doraste 5. liga a u žiakov 3. najvyššia liga. Žiakom sa darí najlepšie, sú na prvom mieste tabuľky, dorastenci figurujú na treťom mieste a muži sú na piatom mieste.

im FC Valaliky
A-tim FC Valaliky

FITBOXERI FC Valaliky

im FC Valaliky
Futbalový tím FC Valaliky

V kádri A-tímu na čele s trénerom Martinom Leškom sú:
Brankári: Patrik Stolár, Matúš Garbeľ
Obrancovia: Meco Erik, Meco Michal, Oleksi Nazarenko, Patrik Vraňo, Viktor Stolár, Michal Hudák, Dušan Marťák,
Záložníci: Erich Vágner, Peter Vadasz, Yaroslav Shyriaiev, Jakub Pavlovič a Mikuláš Klimko
Útočníci: Peter Pecha, Matej Bakši, Michal Sciranka, Radoslav Matis, Maks Hemba, Marián Gašpar

Futbalisti z klubu FC-Valaliky absolvovali silovo-kondičný tréning v našom centre v Košiciach. Zvládli to na jednotku, samozrejme tričká prepotené ako inak, možno aj tá svalovka ich dobehla 🙂

Naše centrum sa každým dňom inovuje, rozrastá a naberá nový smer. Naši inštruktori sú vysoko kvalifikovaní ľudia, ktorí pre Vás spravia aj nemožné. V našom centre na prvom mieste je Vaša spokojnosť a vytrvalý tréning, na ktorý nezabudnete a ktorý Vás posunie vpred. Vaša dôvera v nás je našou prioritou, spravíme z Vás šampiónov. Pomôžeme Vám na ceste k úspechu, naše tréningy Vám zaručia výsledky a nepochybne kondíciu, ktorú ako športovci musíte mať.

Lopta na ihrisku

Sme poctení, že ste tu boli. Veríme, že sme Vám dali nové skúsenosti, kvalitný tréning a dobrú náladu.

Vidíme sa najbližšie…

A vy ostatní športovci, športové tími, priďte si vyskúšať ten adrenalín, ktorý Vám doslova vyšlape cestu ku sláve. Zavolajte na číslo 0949 181 670 a dohodnite si nadupaný tréning, ktorý bude stáť za to!

Dostaneme Váš TÍM do VÍŤAZNEJ formy!

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.