FAQ – časté otázky - FITBOX® CENTRUM

FAQ – časté otázky

Tu nájdete odpovede na časté otázky našich zákazníkov. Ak ste aj napriek množstvu odpovedí nenašli tú svoju – napíšte nám otázku pomocou chatu, ktorý je na stránke. Radi Vám odpovieme.

Kde všade sa FITBOX cvičí?

Momentálne prevádzkujeme FITBOX® v Košiciach a pripravuje sa otvorenie nových centier v iných mestách. Najnovšie centrum sme otvorili vo Zvolene. Sledujte náš Facebook alebo odoberajte novinky z našej stránky a dozviete sa ako prvý keď FITBOX® bude dostupný aj vo Vašom meste.

Ako si dobijem kredit?

Kredit si pohodlne dobijete ak ste registrovaný používatel na stránke FITBOX® Konto

Môžem sa opýtať aká je veková hranica?

FITBOX® vlastne nie je vekovo ohraničený. Chodia k nám naozaj od 15 rokov až po 60. Tým, že intenzitu cvičenia si vie každý do istej miery určovať sám a tak hodiny zvládnu všetci. Teraz máme otvorený už aj program pre deti.

Sú nejaké podmienky?

Pre absolvovanie hodiny FITBOX® je potrebné byť zaregistrovaný na stránke
FITBOX® Centra a mať dostatočnú výšku kreditu na rezerváciu hodiny.

Koľko kg by som mal mať aby som sa mohol prihlásiť na váš tréning a akú výšku?

Nie je rozhodujúce aká je Vaša hmotnosť ani výška. FITBOX® cvičia všetci.

Dobrý deň ,chcela by som sa opýtať ako to u vás funguje?

Ak ste noví, zaregistrujete sa na našej stránke pod menom a heslom alebo použitím Facebook prihlásenia. Získate automaticky dostatok kreditu na rezerváciu prvej hodiny. Rezervujte si termín podľa Vášho výberu a na hodinu si nezabudnite zobrať uterák 🙂

To môžem prísť na prvú hodinu aj keď nemám žiadne základy a 16 rokov?

U nás vek nerozhoduje. Chodia k nám klienti už od 15 rokov. Pod 15 rokov mávame hodiny FITBOXu pre deti. Všetko potrebné Vám vysvetlí inštruktor na hodine, nemáte sa čoho obávať.