10 dôvodov, prečo sa nevzdať - FITBOX® CENTRUM

10 dôvodov, prečo sa nevzdať

 1. fitboxPolož si otázku prečo? Prečo si začal robiť to čo robíš, prečo si sa rozhodol zmeniť svoj postoj k životu, prečo si si vybral tú ťažšiu cestu. Keď sa ti nebude chcieť cvičiť, pokračovať v začatej sérii alebo ráno vstať z postele do fitka, vždy si spomeň na to, prečo si začal. To ti dá silu aj pokračovať. 
 2. Zdá sa ti, že tvoje úsilie a námaha neprináša to, čo si očakával? Vyskúšal si mnoho cvikov, stravovacích plánov a nič to akosi neprinieslo. Nevešaj hlavu, získal si totiž niečo omnoho dôležitejšie, a to poznanie svojho tela, na čo reaguje, a na čo nie. Vieš, kde musíš pridať, a vieš, že aj zvládneš viac.
 3. Vždy, keď sa ti nebude chcieť pokračovať, predstav si sám seba, aký by si chcel byť. Mysli na to, aké to bude, keď sa ti to podarí. Keď to bude potrebné, pozri sa na fotografiu svojho vzoru, ktorému sa chceš podobať. Získaj energiu z pozitívneho myslenia do budúcna, negatívne myšlienky nie sú nič pre teba.motivácia
 4. Pri dlhšom cvičení občas príde kríza, kedy sa budeš pýtať načo to vôbec robíš. A hlavne, že to trvá až moc pridlho. Nemysli na to, si tu a teraz! Nerieš ako dlho trvá, kým dosiahneš čo chceš, ale mysli nato, že raz to dosiahneš. Nehľadaj výhovorky!
 5. Počas cvičenia vo fitku mysli len na seba, na svoje telo, na svoj cieľ. Neporovnávaj svoje telo s telom niekoho iného. Si predsa originál a ty pracuješ na tom, aby bol dokonalý.Košice
 6. Vysnívaj si svoj cieľ, ale svoje sny skladaj reálne. Rob si menšie ciele, ktoré budeš postupne dosahovať. Hoci sa ti nebude niekedy chcieť, vždy vstaň a pokračuj vo svojej ceste. Odmakaj si svoju prácu, a raz sa ti to všetko vráti. Ten pocit ti nič nenahradí.
 7. Poobzeraj sa okolo seba. Mysli na to, že nikdy nie si sám.  Buď pre ostatných motiváciou, pomôž svojimi radami, tiež počúvaj rady ostatných. Na každú otázku hľadaj odpoveď.tréning
 8. Cvičenie musí byť pre teba zábavou. Zábava, ktorá ti pomôže získať tvoj cieľ. Vyberaj si také cvičenia a tréningy, ktoré ťa bavia. Zbav sa jednotvárnosti, zisti, čo ti robí radosť.
 9. Nepočúvaj ľudí, čo sa ťa snažia odradiť. Buď s tými, čo ťa podporujú, so svojimi priateľmi. Do ničoho sa nenúť, zabávaj sa, ži spoločensky. Keď máš chuť na pizzu, kľudne si ju daj, vieš, že potom si to odmakáš. Ty musíš vedieť, čo chceš, a čo môžeš. Poznaj svoje hranice.
 10. Pri tvojej ceste ťa čaká mnoho odriekania, sebazapierania a prekonávanie seba samého. Na konci však budeš ty, a ty budeš víťaz. Mysli na to, že ostatní budú s úžasom sledovať tvoj úspech. Ty si niečo dosiahol, budeš pre niekoho cieľom,  tvoja fotka bude niekoho motivačnou fotografiou, ktorá mu bude dávať silu ďalej bojovať. Ten pocit ti nikto nezoberie.
 11. Pozrite si video, motivácia pre každého/ú. On/a to tiež dokázal/a a verte neverte, tiež to nešlo zo dňa na deň. Silná vôľa, výdrž a sebazaprenie dokáže zázraky. STOJÍ TO ZATO!!!

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.