Veľké zmeny vo FITBOX® Centre! - Na toto sa čakalo | FITBOX® CENTRUM

Veľké zmeny vo FITBOX® Centre! Inovácie potešia stálych aj nových zákazníkov.

Veľmi sa tešíme, že môžeme pre našich FITBOXerov zdokonaľovať služby. Jednou s obrovských noviniek na tento rok je prechod na kreditový systém.

Čo je to FITBOX® kredit?

Každý, kto sa registruje na našej webstránke, získava automaticky svoje FITBOX® Konto. Na toto konto sa mu po prvej registrácii automaticky nabijú body tzv. FITBOX® kredit, za ktorý si vie rezervovať jednu hodinu – čím teda získava HODINU ZDARMA. Neskôr si môže nabiť prostredníctvom platobnej karty dostatok kreditu na ďalšie hodiny FITBOXu. – to nahrádza staré „permanentky“ a umožní nám pripravovať pre Vás skvelé ponuky.

Neustály prehľad

Na stránke FITBOX® Konto máte neustále k dispozícii aktuálny zostatok svojho kreditu ako aj možnosti dobitia. Máte tak plne pod kontrolou Vaše investície do Vášho zdravého životného štýlu.

Bezpečné a komfortné dobíjanie

Naše stránky používajú šifrované pripojenie cez protokol https a platby kartou nám zabezpečuje celosvetový partner PayPal, ktorý je zárukou bezpečnosti a komfortu pre našich zákazníkov. Pripravili sme pre Vás extra výhodné balíky kreditu za skvelé ceny. Môžete sa tiež tešiť na špeciálne akcie, ktoré pre Vás chystáme na tento rok.

Dobiť kredit si môžete pohodlne hneď po prihlásení na stránku FITBOX CENTRA na stránke Vášho FITBOX® Konta.

Ste u nás nový? REGISTRUJTE sa TU

Pre našich FITBOXerov to najlepšie!

Zároveň zavádzame vernostný systém pre našich zákazníkov, kde sa môžete tešiť na ODMENY, ODMENY, ODMENY 🙂 Zbierate tak body za účasť na hodinách FITBOX® a my sa už teraz nevieme dočkať ako Vám spravíme radosť skvelými darčekmi!

Plná podpora pre Vás

Na stránke máme pre Vás k dispozícii sekciu častých otázok, kde nájdete odpovede na to čo Vás zaujíma, ale máme pre Vás aj živú podporu formou chatu. Stačí kliknúť na ikonku chatu dole vpravo na stránke alebo v pravom stĺpci a my sa Vám budeme venovať.


Podtrhnuté a zhrnuté

Tento rok to roztočíme naplno a tešíme sa, že ste v tom s nami! Pretože FITBOX® nie je len cvičenie – je to životný štýl.

PRIHLÁSENIE / REGISTRÁCIA

ROZVRH HODÍN

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.