5 dôvodov, prečo ráno cvičiť | FITBOX® CENTRUM

Ranné cvičenie? To nie je nič pre mňa, poviete si. Možno zmeníte názor, keď si prečítate výhody, ktoré prináša ranné cvičenie. Ranný pohyb je liek pre vašu postavu, ale i pre psychickú rovnováhu. Tak prečo ho nevyskúšať hneď?

1 dôvod: SCHUDNETE

Cvičenie ráno nalačno vám spáli problémový tuk a počas dňa spálite viac kalórií, pretože ranným pohybom naštartujete svoj metabolizmus. Takže pred raňajkami si dajte 20 minút na stacionárnom bicykli, choďte si von zabehať alebo si dajte poriadne do tela na FITBOXe, za pár dní uvidíte očakávané výsledky.

dieta-chudnutie-stihly-driek-meter-vyziva-nestandard2

 2 dôvod: BUDETE PSYCHICKY VIAC FIT

Ak si zacvičíte ráno, celý deň budete v oveľa lepšej nálade. Časom sa ranné cvičenie stane pre vás neoddeliteľnou súčasťou vášho života. Na únavu môžete zabudnúť, bude sa vám ľahšie vstávať a keď si po cvičení dáte ešte vlažnú sprchu, RADOSŤ ŽIŤ.

Psychicky viac fit

 3 dôvod: BUDETE SA ZDRAVŠIE STRAVOVAŤ

Ľudia, ktorí si ráno zacvičia, počas dňa sa zdravšie stravujú, je to vedecky dokázané. Po rannom cvičení je nutné si dať výživné raňajky na báze zásad správnej výživy. Vďaka tomu vás počas dňa neprepadnú záchvaty hladu a budete dbať, čo a koľko si dáte na tanier.

 zdravá strava

4 dôvod: CELÝ DEŇ STRÁVITE V POHODE

Ranné cvičenie má blahodarný účinok aj na našu psychiku, dožičí vám pohodový a pokojný deň. Budete sa vedieť v plnej miere sústrediť, zlepší sa vaša pozornosť. Hnev a zúrivosť zvládnete bezkonkurenčne a s väčším prehľadom. Hovorí sa, že ranný pohyb je účinnejší ako ranná šálka kávy, pozitívnejšie ovplyvní vaše myslenie ako dávka kofeínu.

pohodový deň 

5 dôvod: AK ZHREŠÍTE, ORGANIZMUS SA S TÝM VYROVNÁ

Ranné cvičenie minimálne 3x za týždeň nakopne váš metabolizmus i psychiku takým spôsobom, že bude rýchlejšie pracovať. V prípade, že si zamaškrtíte na čokoláde či koláči sa hneď neodrazí na vašej postave, pretože vaše telo vie, že si nemusí odkladať energiu do zásob.

 zhrešiť

 

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.